Створення сучасного затишного і якісного інтер'єру неможливо собі представити без послуг фітодизайнера. Наявність рослинного миру в приміщеннях особливо важливо для жителів міст, тому що життя в загазованому повітрі й серед асфальту є важким випробуванням для здоров'я будь-якої людини. Тяга до природи - от те, що поєднує нас! Але, на жаль, не у всіх і не завжди є можливість проводити на природі стільки часу, скільки це необхідно.

Фітодизайнер студії Flower Avenue може створити природну атмосферу у вашому приміщенні, що дозволить вам насолоджуватися природною розкішшю живих зелених рослин у будь-який час року. Деяка кількість зелені в приміщенні здатне в рази поліпшити якість повітря, створюючи відчуття свіжості й затишку. Фітодизйн – це гармонічне озеленення офісів або будь-якого іншого інтер'єру з метою створення гармонічного мікроклімату, який буде сприяти роботі, навчанню або відпочинку.

Фітодизайн – спосіб бути ближче до природи

Сучасний фітодизайн в інтер'єрі давно вийшов за рамки горщикових рослин, сьогодні це ультрамодні яскраві кашпо з різними видами рослин, підлогові композиції з великими рослинами і т.д. При створенні інтер'єру, послуги й консультації фітодизайнера неминучі, якщо ви прагнете одержати дійсно унікальне приміщення. Гармонічна комбінація гарних рослинних або квіткових композицій або вертикальних «зелених» стін з іншою обстановкою приміщення, стане незвичайною й оригінальною прикрасою вашого інтер'єру. Усілякі відтінки зеленого кольору заспокоюють, набудовують на позитивний лад.

Студія фітодизайну Flower Avenue пропонує послуги з озеленення інтер'єру будинку й офісу. Наші фахівці готові впровадити фітодизайн в інтер'єр уже побудованих і закінчених приміщень. Флористи готові брати участь у розробці дизайнерських проектів і реалізовувати їх в офісах, торгових центрах, кафі, ресторанах, готелях, банкетних залах, spa-центрах і інших приміщеннях.

Ми пропонуємо озеленення офісів і квартир за всіма правилами й з фантазією

Фітодизайн у приміщеннях має на увазі не тільки гармонічне розміщення композицій, але і їх обов'язкову біологічну сумісність. При розробці інтер'єру, ми беремо до уваги не тільки розмір приміщення, але і його світлові особливості.

Фітодизайнери Flower Avenue постійно стежать за новинками світових тенденцій у світі фітодизайну в інтер'єрі, і це дає нам можливість пропонувати нашим клієнтам тільки найсучасніші ідеї використання рослин у приміщеннях. Ми підбираємо кращі рослини, а також використовуємо тільки самі стильні і якісні предмети для фітодизайну - кашпо, стійки для квітів і тому подібні аксесуари.  Крім того, ми даємо ради по догляду за кімнатними рослинами, а якщо буде потреба здійснюємо їх лікування.

Ми готові виконати фітодизайн вашого офісу у вже існуючим інтер'єрі, що зробить його більш свіжим і сучасним. Робота фітодизайнера відбувається в лічені дні й не вплине на діяльність вашого підприємства. Також ми пропонуємо послуги позаштатного фітодизайнера, по подальшому догляду за офісними рослинами або послуги ландшафтного дизайну.