• 31.01.2022
  Як правильно вибрати квіти на День святого Валентина!

  Необхідно враховувати безліч факторів, від нагоди доставки квітів (Позняки) до особи одержувача до вашого бюджету і навіть прогнозу погоди! Дотримуйтесь цих порад, щоб переконатися, що ви вибрали те, що ваша кохана неодмінно оцінить!

 • 19.09.2020
  НОВИЙ ТРЕНД В УПАКУВАННІ БУКЕТІВ!!!

  Мир моди – це те що задає напрямок, тон, рух і нову енергію у всіх сферах мистецтва! Фешн тренди не повинні обійти й найбільш гарний, і ароматний напрямок мистецтва – флористику!

 • 16.04.2019
  Відкриття міжнародної флористичної виставки Flower Expo Ukraine 2019

  Сьогодні перший день найбільше очікується події для всіх флористів і ландшафтників в Україні – Щорічної виставки флористики, садівництва й ландшафтного дизайну в Україні Flower Expo Ukraine 2019.

 • 22.11.2017

  Замовити квіти Оболонь ми пропонуємо за допомогою унікального онлайн-сервісу Flower Avenue, який має найширший вибір чарівних букетів.

  Наші композиції відрізняються не тільки красою й оригінальністю, але й особою любов'ю, тому що турботливі флористи вкладають усю душу для того, щоб Ви могли  порадувати близької людину й зробити йому подарунок у день народження! Не знаєте, як зачарувати чарівну даму? Давно прагнете зізнатися в любові й зробити пропозиція? Тоді наша служба доставки – це кращий помічник! Студія флористики Flower Avenue супроводжує всі знаменні події. Звертаючись до нас, Ви стаєте не просто клієнтом, а членом родини, тому що ми з радістю розділимо всі щасливі моменти Вашого життя.

 • 06.11.2017
  Особливості доставки в студії флористики Flower Avenue

  Cйогодня розвиток інноваційних технологій дозволяє зробити всі, щоб піднести близькій людині шикарний букет квітів. Для цього існують онлайн-сервіси, де можна в зручному режимі зробити замовлення, прогортавши каталог. Кур'єрська служба доправить чудову квіткову композицію в строк. Тепер стало набагато простіше поздоровити колегу по роботі або зробити сюрприз улюбленої. Квіти кур'єром Київ пропонує замовити букет за допомогою студії флористики Flower Avenue.

 • 19.09.2017
  C Днем Народження "Смайлика"

  ІЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ "СМАЙЛІКА"!!!

  А Ви знаєте який сьогодні день! Сьогодні не просто сонячний теплий осінній день! Сьогодні самий усмішливий день - День Народження "Смайла"!!!

 • 20.06.2017
  Сезон півоній відкритий

  СЕЗОН ПІВОНІЙ У ФЛОРИСТИЦІ

  Сезон гіацинтів і анемонів закінчився, але не варто розбудовувати, спереду не менш прекрасний сезон одного із самих шануються квіток – сезон півоній.

 • 04.04.2017
  Об'ємні квіти для оформлення фотосесій і торжеств!

  27-28 березня 2017 року ми відвідання 2-хденний майстер клас по створенню об'ємних квітів із креп-паперу. Прикрашені за допомогою цих квітів заходу (дні народження, весілля, річниці) стануть безсумнівною подією в колі Ваших знайомих і гостей.

 • 16.03.2017
  Флористичне оформлення презентації KIA NIRO

  Закінчився марафон по виготовленню букетів до Дня всіх закоханих, але творчий процес не зупинити. Наступне завдання для флористів Flower Avenue - флористичне оформлення презентації автомобіля KIA NIRO.  Будь-яка подія, доповнена живими квітами - стає презентабельніше й здатне підсилити бізнес ефект і лояльність потенційних Заказчиков.

 • 10.01.2017
  Головні кольори 2017 року за версією Pantone

  Новий 2017 Рік і Різдво дружне зустрінуті, свята вдало відсвятковані! Але спереду саме цікаве тільки починається! День усіх закоханих – День Святого Валентина, усіма жінками улюблене свято – 8 Марта й, звичайно ж, початок весільного сезону 2017!

  Кожний новий рік приносить нам нові модні кольори, які за версією Pantone, будуть фаворитами в цьому сезоні.