Проведення семінарів, виставок, бізнес-тренінгів, конференцій, open-house events – невід'ємна частина ведення усішного бизнесу. Ми розуміємо, як важливо не тільки отримати Замовника, але й не менш важливо докласти максимум зусиль та коштів щодо утримання його. Так як повернення втраченого буде коштувати більших вкладень ніж отримання нових.

Команда флористів-декораторів «Flower Avenue» пропонує послуги щодо:

- флористичному оформленню бізнес-заходів;

- виготовленню корпоративних букетів до 8 Березня;

- виготовленню корпоративних подарунків до 8 Березня

- оформлення квітами кабінету керівника, кімнат переговорів, зон ресепшн (сезонні оформлення, святкові і т.п.);

- ведення бази данних пам'ятних дат, професійних свят Ваших замовників, партнерів, вендорів, яких би Ви хотіли поздоровити оригінальним букетом квітів або святковим тортом, листівкою та т.п.

- виготовлення новорічних корпоративних подарунків, з урахуванням єдиної корпоративної стилістики. Деякі варіанти корпоративних подарунків можете подивитись здесь.

За Вашим бажанням, ми візьмемо на себя усю відповідальність з організації доставки подарунку (нагадаєм Вам про дату, уточнимо, чи не змінилося рішення з приводу поздоровлення, запропонуємо відповідний Вашему бюджету варіант, затвердимо бажаний букет, подарунок, відзвітуєммо про зроблену роботу.  Таким чином, звільним Вам час для подальшого ведення успішного бізнесу та рішення більш важливих питань.

Вдячні Вам за те, що нам довіряєте!

      goloseevskiy          

       tbwa    delloitte