З незапам'ятних часів людей оточував себе рослинами. Але якщо раніше він шукав у них практичну користь, те зараз кімнатні рослини використовуються з декоративною метою. Ними прикрашають інтер'єр, вони створюють сприятливий мікроклімат, їх використовують для зонування простору й створення зон для відпочинку ближче до природи.

Як вибрати кімнатна рослина

Зараз кімнатні рослини купити  у Києву не важко буде. Ми допоможемо вам з оформленням замовлення й доставкою, але ви самостійно повинні підготувати місце, де буде жити рослина. Кімнатні рослини купити в інтернет-магазині Flower Avenue простіше всього, однак прочитайте для початку ці рекомендації.

Кімнатна квітка повинен відповідати простору, у який він буде поміщений. Великі й пухнаті рослини гармоніюють із більшими просторами й гарною освітленістю. Дрібні рослини можна розмістити на вузькій полиці по кілька штук. Зовнішній вигляд рослини важливий при доборі під конкретний інтер'єр або стиль.

Ви прагнете придбати рослину, чия батьківщина – північні широти, але у вашій квартирі завжди тепло й сонячне? Підберіть інший варіант. Звертайте увагу на оптимальні для рослини температуру, вологість, освітленість, частоту поливу й стійкість до протягів. Якщо всі параметри підходять, купуйте. Консультант нашого інтернет-магазину кімнатних рослин допоможе в цьому.

Варто задуматися над тем, скільки часу ви зможете приділяти кімнатній квітці. Якась зелень досить невибаглива, і її можна поливати раз у тиждень. А якісь квіти вимагають частого обприскування, пересадження й підрізання. У нас широкий вибір рослин, і ви зможете підібрати ідеальні кімнатні рослини й купити їх у магазині Flower Avenue.

Яка кімнатна рослина купити?

Купити кімнатну рослину в Інтернеті – легко й зручно. Адже тут ви відразу знайдете вичерпну інформацію про його зміст. До того ж, в інтернет-можна знайти рідкі різновиди флори, підходящі навіть самим вимогливим рослинникам:

  • азалія цвіте взимку, радуючи хазяїна весняною свіжістю;
  • каланхоє – цілюща рослина, яка радує око ніжно-рожевими квітами, хоч і недовго;
  • фікус каучуконосний сорту «Бейліз» має триколірне фарбування листів – у центрі зелену, а по краях рожеву й білу;
  • кротон, який у домашніх умовах можна виростити в невелике дерево;
  • сукуленти, які стануть невибагливими прикрасами вашого робочого місця.

У нашому інтернет-магазині кімнатних рослин ви зможете купити зелень для будинку або офісу. Вони прикрасять будь-яке робоче місце, зону приймання гостей або клієнтів, доповнять інтер'єр, очистять повітря й зроблять приміщення гостинніше.