Зараз у магазинах, бутіках і торгових центрах можна знайти різні товари, на будь-який смак і розмір гаманця. Але багатьом хочеться, щоб подарунок близьким і дорогим людям був неординарним, гарним, цікавим і не дуже дорогим.

Іграшки з живих квітів – оригінальніше подарунка не знайти

Якщо ви прагнете купити щось оригінальне, але ще не визначилися з вибором, тоді можна приділити кілька хвилин і відвідати інтернет-магазин Flower Avenue і переглянути каталог іграшок. Вони оригінальні тим, що зроблені з живих квітів. Такий подарунок може зберігатися в будинку й радувати того, кому його піднесли близько трьох тижнів завдяки спеціальній конструкції, на якій кріпляться квіти. Також важливо знати, що іграшки з живих квітів потрібно щодня поливати

В Flower Avenue такі іграшки коштують відносно недорого й доступні будь-якому покупцеві. Одним з головних переваг, що стає аргументом на користь покупки таких оригінальних іграшок, зроблених з живих квітів, у тому, що магазин організує доставку подарунка по зазначеній адресі.

Ведмедик з живих квітів і інші новинки в Інтернет-Магазині «Flower Avenue»

Переглядаючи каталог іграшок з живих квітів на сайті Flower Avenue, варто відзначити, що флористи-дизайнери потрудилися на славу. Наприклад, ведмедик з живих квітів виглядає безмежно милими й зворушливим. Оригінальні, неперевершені й дуже гарні іграшки з живих квітів мають вигляд милих ведмежат, зроблених з білих і жовтих хризантем. Є моделі, які коштують 1300 гривень. Стільки ж прийде віддати за дуже гарну іграшку у вигляді їжачка. Він дуже яскравий і симпатичний. Цікавим варіантом подарунка для дитини або улюбленої дівчини стане равлик, кішка або кошеня, а також квіткова композиція «Закохані ведмедика». А якщо хочеться просто підняти настрій дорогій людині, тоді можна подарувати смайлик за 700 гривень або тортик за 850 гривень.

Прекрасним подарунком жінкам на день народження стане один із запропонованих варіантів торта з живих квітів. В асортиментах: торти з живих квітів «Свято», «Торжество», «Орхідея», «Поздоровляємо», «Сюрприз», «Бажання», «Лимонад», «10 років», а також композиція «35 років». Варто відзначити, що такий подарунок запам'ятається надовго й буде прикрасою будь-якого заходу.

Іграшки із хризантеми – самий милий подарунок для дорогої людини

Іграшки, які роблять із хризантем, мають ідеальний і бездоганний зовнішній вигляд, нагадують справжні плюшеві звіринки й обов'язково будуть відповідати всім вашим побажанням.

Якщо людей сумнівається із приводу покупки такого подарунка, то варто подумати про те, що квіти – завжди актуальний і прекрасний подарунок. Якщо замовлення з доставкою, то при покупці товару на торбу більшу, ніж 3000 гривень, вона буде безкоштовної на території Києва. Якщо сума замовлення менше, тоді за доставку потрібно буде доплатити, як мінімум 100 гривень. Більш детально про доставку можна довідатися в розділі «Оплата й доставка».